top of page
Staff oliveira
Rezervujte si restauraci pro sebe

Hledáte příjemné a útulné místo se skvělou kuchyní a víny v Praze pro váš firemní večírek, oslavu nebo třeba setkání s přáteli ze školních let?

 

Rezervujte si u nás restauraci pro sebe. Naše menu je typické právě tím, že jednotlivé chody vybízí ke společnému sdílení a ochutnávání.

Prostory přizpůsobujeme setkání, které si přejete uspořádat. Velmi oblíbený je napříkad náš velký vinný stůl pro 12 osaob.
Ale jsme schopni zachovat útulnou atmosféru i při počtu 50 lidí.

 

 

Pokud si nechcete lámat hlavu nad výběrem vín a jídel, v Oliveira jsme připravili už desítky soukromých akcí a proto jsme schopni navrhnout ideálně načasované menu v kombinaci s víny.

Soukromá degustace

Kromě degustací vín pro veřejnost, vám můžeme připravit soukromou přednášku s ochutnávkami nejen vín, ale i našich jídel tak, jak byste zažili přímo v Portugalsku.

Degustace vede Fábio Oliveira a díky známostem jednotlivých vinařství ze své domoviny, Portugalska, ochutnáte to, co v běžné lahvi vína nenajdete.

Pro podniky

Chcete-li rozšířit svůj sortiment o nové chutě, kontaktujte nás. Distribuujeme portugalslká vína a pochutiny do celé ČR.

 

Svým odběratelům připravujeme degustace u nás v restauraci a nebo se můžeme potkat u vás.

 

Vše je o společné domluvě.

bottom of page